Lubelski OW NFZ Lubelski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

  • A
  • A+
  • A++

Dla pacjenta

Najważniejsze informacje, m.in. jak załatwić sprawę w NFZ, gdzie się leczyć.

Drukuj

Sieć szpitali na Lubelszczyźnie – stoisko informacyjne Lubelskiego OW NFZ w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej.

11 września 2017

Od 1 października br. w całej Polsce zacznie działać tzw. sieć szpitali. W naszym województwie do sieci zakwalifikowało się 37 szpitali z całego regionu.

Czym jest sieć i jakie korzyści przyniesie pacjentom? Które szpitale na Lubelszczyźnie znalazły się  w systemie podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej (PSZ)? Które szpitale zorganizują  punkty nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej?  - o tym będziemy informować na stoisku NFZ.

Zapraszamy w najbliższą środę, 13 września w godz. od 9.00 do 13.00

do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej,
przy ul. Terebelskiej 57-65 (główne wejście, parter). 

Będzie nas można łatwo znaleźć. Nasze stanowisko oznakowane będzie logo Narodowego Funduszu Zdrowia. Dodatkowo będziemy odpowiadać na inne pytania związane z leczeniem w ramach NFZ,  informować między innymi o programie "Leki 75+". Będzie można wyrobić kartę EKUZ czy założyć konto w systemie ZIP. Będziemy rozdawać nieodpłatne ulotki informacyjne.                                                                                                                                   

Stoisko Lubelskiego OW NFZ organizowane jest w ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjnej Narodowego Funduszu Zdrowia na temat sieci szpitali.

 

Plakat promujący stanowisko informacyjne Lubelskiego OW NFZ w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Podsumowanie wizyty Lubelskiego OW NFZ w 1 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ w Lublinie, przy Al. Racławickich 23

Dzięki uprzejmości Komendanta 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Lublinie, pracownicy Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w godz. od 9.00 do 13.00 byli do dyspozycji Pacjentów szpitala. Ponad 50 osób odwiedziło nasze stoisko. Odpowiadaliśmy na pytania dotyczące sieci szpitali, co się zmieni dla pacjentów po 1 października br. Mówiliśmy również o programie dla seniorów „Leki 75+”. Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które w tym dniu nas odwiedziły.

 

Galeria zdjęć

 

Małgorzata Bartoszek

Rzecznik Prasowy

Lubelskiego OW NFZ

 

Wszystkie aktualności